Company Logo

Licznik odwiedzin

Odwiedzinło nas122101

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

Galeria Bieszczady 2016

Uwielbiajmy Miłosierdzie Pana

                              Powyższe  słowa przybrano za  hasło tegorocznej dziękczynnej pielgrzymki  rowerowej zorganizowanej przez Parafialną  Akcję Katolicką. XIV bieszczadzka pielgrzymka była dziękczynieniem za jubileusz 1050 Chrztu Polski, Światowe Dni Młodzieży a nade wszystko za doznawane łaski w Roku Miłosierdzia. Sobotni ranek 27 lipca zgromadził na porannej Mszy Świętej 47 uczestników. 

Oczy radowała spora grupa młodzieży pragnącej obok weteranów zmierzyć się w tej trudnej ze względu na górzysty teren wyprawie.

W ciągu trzech dni pielgrzymowania rowerzyści przejechali ponad 400km górskich szlaków i modlili się w m.in. łaskami słynących Sanktuariach: Matki Bożej w Borku Starym, Świętego Andrzeja Boboli w Strachocinie,  Pani Bieszczad w Jasieniu i u Matki Bożej Słuchającej w Kalwarii Pacławskiej. Wieczorny Apel, który odbył się w Klasztorze Sióstr Nazaretanek w Komańczy, przypieczętowany był chwilą zadumy nad historią polskiego Kościoła w czasie PRLu i losami Prymasa Tysiąclecia ks. Kardynała  Stefana Wyszyńskiego więzionego w tymże klasztorze.

Piękna słoneczna pogoda i przeważnie leśny klimat sprzyjały pątnikom. Wszyscy pokonali trudy rowerowego pielgrzymowania i radośnie umocnieni na duchu i ciele wracali do swoich domów, utwierdzeni w przekonaniu, że był to czas błogosławiony.

 

G1307278.JPG G1317306.JPG G1337344.JPG G1437437.JPG GOPR1120.JPG GOPR1135.JPG GOPR7529.JPG GOPR7591.JPG

 

 

W razie problemów z odtwarzaniem filmów (to bardzo duże pliki - za to dobrej jakości) można je ściągnąć klikając prawym przyciskiem myszy na "ściągnij" i wybierając opcję "Zapisz element docelowy jako..."

 

Dzień 3 - Grupa Św. Boboli przejeżdża przez Rybotycze - ściągnij

 

Dzień 2 - grupa Św. Wojciecha w Krościenku - ściągnij

 

Dzień 2 - 30-ty kilometr, zjazd z przełęczy Przysłup do m. Żubracze (pod Cisną) - ściągnij

 

Dzień 1 - 60-ty kilometr, przejazd kładką na Sanie Witryłów - Ulucz - ściągnij

 

 Dzień 1 - 120-ty kilometr, przełom Osławy w m. Mokre - ściągnij

 Contribute!

Powered by Joomla!®. Designed by: hosting video ws tld reseller Valid XHTML and CSS | Joomla templates.